Partnerzy

Główni partnerzy, którzy wspierają nas od początku:

ECO Pieszyce

Firma ECO Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. Z O.O. swoje początki miała już w 1992 roku, choć pod nazwą ECO Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o. widnieje od 1 grudnia 2016r.
Obecnie spółka jest nowoczesną firmą zmierzającą do spełnienia europejskich standardów i unijnych wymogów ekologicznych w zakresie gospodarowania odpadami.
Więcej o nich znajdziecie na ich stronie: ecopieszyce.pl

EKOPARTNER

Zakład mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, był budowany od podstaw przy wykorzystaniu własnych środków finansowych. Poprzez odpowiednie zagospodarowanie terenu, zakupienie niezbędnego sprzętu, maszyn, urządzeń, linii technologicznych oraz uzyskanie pozwoleń i decyzji administracyjnych spółka w czerwcu 2012 roku uzyskała status Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Regionu Północnego (obecnie Instalacja Komunalna).
Więcej o nich znajdziecie na ich stronie: ekopartner-recykling.pl

Job Center dostarcza nowoczesne Outsourcingowe rozwiązania, które w pełni spełniają wymagania europejskiego rynku pracy. Dbają o dobrą relację z klientami by zapewnić obustronną satysfakcję gwarantującą długotrwałą współpracę.
Oferują elastyczne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego klienta w celu 100 procentowego zadowolenia w partnerstwa. Takie podejście do współpracy to wyraz szacunku i chęci wspólnego podążania w tym samym kierunku.
Profesjonalne wparcie przy procesach zatrudnienia, to gwarancja sukcesu na rynku pracy.
Wraz ze swoimi klientami oraz pracownikami działają w zgodzie z mottem: Stabilnie, Elastycznie, Profesjonalnie.
Więcej o nich znajdziecie na ich stronie: job-center.pl

Mamy także przyjemność przedstawić coraz liczniejsze grono nowych partnerów fundacji: