Jubileusz Grupy Ewenement


  Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

  Ewenement to taniec nowoczesnym – funky jazz, hip-hop, look dance, elektric googie, new age, a ostatnio przede wszystkim street dance. To popularyzacja tańca wśród dzieci i dorosłych mieszkańców, a taniec jest współcześnie jednym z najlepszych sposobów wykształcenia jednostki twórczej. Dostarcza pozytywnych odczuć, związanych z muzyką i ruchem. Rozwija wrażliwość i kreatywność. Budzi dobre emocje.

  Uczestników sekcji łączy taniec i wspólne spędzanie czasu. Młodych adeptów tańca jest wielu – około 150 rocznie. Wszystkich wyszkolonych tancerzy było też dużo –  około 1200, a prawie 100 z nich zrobiło karierę w Polsce lub Europie. Wielu wychowanków to dorośli już ludzie, którzy teraz przyprowadzają na zajęcia swoje dzieci.

  Ewenement zapisał piękną kartę w historii Dzierżoniowa, i teraz działające przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury grupy taneczne zapraszają na koncert jubileuszowy. Prowadzeni przez Wojciecha Koguciuka tancerze obchodzą w tym roku swoje jubileusze: Mały Ewenement i Ewenement (15-lat); Ewenemencik (10-lat); Ewenement Plus (5-lat). To świetna okazja aby poznać dorobek grup, zarazić się tańcem i fantastyczną

  Zapraszamy 14 czerwca na koncert jubileuszowy do Kinoteartu “Zbyszek”. Wstęp wolny. Początek o godzinie 18.00.