Grzegorz Gniwecki „Trener Roku 2018”

21 stycznia we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbyła się uroczysta gala Plebiscytu Gazety Wrocławskiej na Najlepszego Sportowca i Trenera Roku 2018. Podczas wydarzenia nagrodzono zasłużonych we wszystkich powiatach Dolnego Śląska.
W powiecie dzierżoniowskim „Trenerem Roku 2018” został Grzegorz Gniwecki – BWA Breakers.
Tytuł został przyznany za osiągnięcia podopiecznych Grzegorza Gniweckiego na arenie ogólnopolskiej oraz
międzynarodowej w tańcu Break Dance. Zawodnicy BWA Breakers w 2018 r. stali na podium aż 29 razy.
– KLAUDIA WATEMBORSKA:
3 miejsce Battle of Style International – Rosja, Vladimir 2018- PRZEMYSŁAW KRZYŻAK:
1 miejsce Breakmania 2018 – Kętrzyn 2018,
1 miejsce BWA Masters – Mistrzostwa Break Dance
1 miejsce BWA Streets – Festiwal Tańca Ulicznego
3 miejsce Silver Hill Srebrna Góra,
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Battle Day Oleśnica,
3 miejsce True Break vol 2 Truskulasy,
2 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
1 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec
1 miejsce Taneczna Bitwa Aleja Bielany Wrocław

– KRZYSZTOF PIJAR:
2 miejsce Taneczna Bitwa Aleja Bielany Wrocław
2 miejsce – Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce – Bball Jam Breaking 1vs1 Dzierżoniów
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław

– PATRYK KRZYŻAK:
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
1 miejsce – Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Battle Day Oleśnica
3 miejsce True Break vol 2 Truskulasy

– MIŁOSZ SICHNIEWICZ
2 miejsce – Bboy Assassin Czechy Nachód 2018
2 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
3 miejsce Kolokwium Wrocław,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław

– MIKOŁAJ KACZMAREK:
1 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec,
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław
3 miejsce Kolokwium Wrocław,

– NATALIA JAROS
2 miejsce Silver Hill Srebrna Góra
2 miejsce Euroregionalny Festiwal Uliczny Festiwal Bolesławiec,
3 miejsce Kolokwium Wrocław

– OLIWIER WALCZAK:
1 miejsce Górska Bitwa vol 5 Krynica Zdrój
2 miejsce BWA Masters – Mistrzostwa Break Dance

– DAMIAN CĘDROWICZ:
3 miejsce Bitwa Na Taniec Wrocław
3 miejsce Kolokwium Wrocław,

– ANTONI CZYŻAK:
2 miejsce AWF Break Generation Katowice
3 miejsce Kolokwium Wrocław
5 miejsce Break King Bielawa

– SZYMON SIKORSKI:
1 miejsce AWF Break Generation Katowice
2 miejsce BWA Streets – Festiwal Tańca Ulicznego

– FILIP RUDNIKOWSKI:
3 miejsce Silver Hill Srebrna Góra
2 miejsce BWA Streets – Festiwal Tańca Ulicznego