Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy w Dzierżoniowie


    Szczegóły wydarzenia


    27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia! Kolejny raz tysiące wolontariuszy wyjdą na ulice miast i wsi, aby zbierać pieniądze na zakup sprzętu dla dziecięcych szpitali specjalistycznych. Również w Dzierżoniowie odbędzie się wiele ciekawych inicjatyw.

    Sztab pod kierunkiem Radosława Drabczyka przygotował m.in.: 7. Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy na którym wystąpią: Ireneusz Krosny i Kabaret Młodych Panów! Impreza odbędzie się w dniu 7 stycznia (poniedziałek) o godzinie 19:00.

    – Chcąc zachować wysoki poziom imprezy musieliśmy zdecydować o jej przeniesieniu z piątku na poniedziałek. Dzięki temu mamy artystów kabaretowych z najwyższej półki – mówi Radosław Drabczyk, szef dzierżoniowskich wolontariuszy. – Liczymy, że termin poniedziałkowy nikomu nie przeszkodzi, aby zakupem wejściówki wesprzeć WOŚP. W końcu zgodnie z hasłem finału „Gramy dla dzieci małych i bez focha”.

    Wejściówki na blisko 3 godzinną dawkę śmiechu można dostać w siedzibie Stowarzyszenia HELP DDZ, Rynek 36/13 (2 piętro) w Dzierżoniowie. Sztab WOŚP czynny będzie w czwartek 27.12 do godziny 17:00, w piątek 28.12 w godzinach 10:00 – 19:00. Koszt to 60 zł w przedsprzedaży – w całości przeznaczony na WOŚP.