Spektakl: Kolacja Pożegnalna


  Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

  Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Bielawie zaprasza w niedzielę 27 stycznia 2019 roku o godz. 17.00 na spektakl „Kolacja pożegnalna” w wyśmienitej obsadzie. Na deskach Teatru Robotniczego macie Państwo okazję zobaczyć znakomitych aktorów: Małgorzatę Foremniak, Janusza Chabiora oraz Piotra Gąsowskiego.

  De Alexandre de la Patellière & Matthieu Delaporte

  KOLACJA POŻEGNALNA

  Jak pozbyć się najlepszych przyjaciół?

  Nic prostszego, wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują.

  Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie…

  Prawdziwie cudowny przepis na…wielką katastrofę towarzyską…, która jak się można domyślić, w naszym spektaklu miała miejsce.

  Kolacja pożegnalna to komedia, która rozbawi widza do łez. Inteligentne dialogi okraszone kreacjami aktorów oraz piękna dekoracja zabiorą widza na… Kolację pożegnalną J

   

  Obsada:

  Małgorzata Foremniak

  Janusz Chabior

  Piotr Gąsowski

  Tłumaczenie – Witold Stefaniak
  Reżyseria – Tomasz Dutkiewicz
  Scenografia – Wojciech Stefaniak
  Współprodukcja – Agencja Odeon

  Spektakl dla widzów od 15 roku życia.
  Czas trwania spektaklu 120 minut.

   

  BILETY: 60 zł – promocja do końca grudnia 2018, 70 zł – styczeń

  Sprzedaż i informacja: Biuro Organizacyjne MOKiS oraz Kasa kina – poniedziałek i czwartek (8.30-15.30), weekendy godzinę przed seansami. Ineternetowo: www.mokisbielawa.pl  KUP BILET ONLINE.

  Świetny prezent pod choinkę!