I Bielawska Noc Biologów


  Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

  W piątek 29 marca o godz. 14.00 w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Bielawie rozpocznie się I Bielawska Noc Biologów. Będzie to spotkanie młodzieży zainteresowanej biologią z naukowcami i studentami Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego – pasjonatami tej nauki. Spotkanie przebiegnie pod hasłem:Zbadaj – poznaj – zrozum.

  W ramach I Bielawskiej Nocy Biologów, szkoła zaprasza na wykłady, warsztaty i pokazy naukowe, przygotowane przez doktorantów i studentów Uniwersytetu Wrocławskiego. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o zgłoszenia mailowo na adres: liceum@lo.um.bielawa.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu: 74 8334 606.

  Opisane zajęcia, bielawskie liceum organizuje w ramach projektu ,,Kreatywność i nauka-każdy uczeń tego szuka”, współfinansowanego z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

  Liderem projektu jest Stowarzyszenie Ziemia Dzierżoniowska, natomiast honorowy patronat nad projektem objął burmistrz Bielawy Andrzej Hordyj.