Gala Operowo-Operetkowa w ”Zbyszku”


  Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

  Wyjątkowa gala operowo-operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble czeka nas w Dzierżoniowie 12 kwietnia. Toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe i popularne piosenki oprawione barwnym komentarzem to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń.

  W trakcie spektaklu w Kinoteatrze „Zbyszek” zabrzmią najsłynniejsze sceny z oper: „Traviata”, „Carmen”, „Opowieści Hoffmanna”, „Don Giovanni”, „Lakmé”, „Straszny dwór” i wiele innych. Powróci czar dawnego Wiednia ukryty w najpiękniejszych scenach operetkowych. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów pianistycznych. Nadzwyczajny koncert galowy w towarzystwie artystów z Pragi, Krakowa i Wrocławia to niezapomniany wieczór i wspaniała uczta muzyczna.

  Grupa Operowa Sonori Ensemble to zespół artystów operowych z Berlina, Pragi, Krakowa i Wrocławia. Jego członkowie aktywnie występują na scenach europejskich, są ponadto laureatami zagranicznych konkursów wokalnych. Grupa działająca od 2012 roku ma na swoim koncie już niemal 300 koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą.

  Bilety na spektakl 12 kwietnia o godz. 18.00 w Dzierżoniowie kosztują 60 zł (normalny) i 50 zł (ulgowy). Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub przez internet na www.dok.pl w zakładce KUP BILET i na KupBilecik.pl.