Dzierżoniów: 27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY


  Szczegóły wydarzenia

  • Date:
  • Kategorie:

  Kabarety, orkiestra taneczna, licytacje na żywo i aukcje internetowe oraz koncert finałowy z gwiazdą wieczoru zespołem Sumptuastic w Rynku – to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotował dzierżoniowski sztab wielkiej orkiestry. 27. Finał WOŚP odbędzie się 13 stycznia 2019, a jego celem będzie pozyskanie pieniędzy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

  Dzierżoniowski sztab WOŚP przygotował jak co roku wiele wydarzeń, by zachęcić mieszkańców miasta i regionu do wsparcia tej szczytnej idei. Ideę wspierania najsłabszych i potrzebujących szerzyć będziemy podczas 27. edycji Finału podczas szeregu imprez. Oprócz mini finałów we wszystkich publicznych szkołach i przedszkolach w Dzierżoniowie, zapraszamy na szereg wydarzeń kulturalnych. Zaczniemy w poniedziałek, 7 stycznia od Wielkoorkiestrowego Wieczoru Kabaretowego. Dużą dawkę dobrego humoru zapewnią Kabaret Młodych Panów i Ireneusz Krosny. W przerwach – tradycyjnie – licytacje ciekawych przedmiotów. Zaproszenie na kabarety – 60 zł w przedsprzedaży i  80 zł w dniu imprezy.

  W piątek, 11 stycznia tanecznym krokiem zapraszamy do  Klubu Muzycznego Hilife! Podczas Wielkiej Tanecznej Orkiestry zagrają Gentleman’s oraz Afteroparty. Bilety w cenie 25 zł są jednocześnie biletami wstępu na dyskotekę.
  Ale Finał w Dzierżoniowie to nie tylko disco-polo! To także uczta muzyczna w Rynku!

  W niedzielę, 13 stycznia wystąpią: Ewenement Plus, Mateusz Mijal oraz Sumptuastic. Nie zabraknie też sklepiku orkiestrowego, aukcji oraz nieco innego niż zazwyczaj Światełka Do Nieba. Zapraszamy od godz. 16.30.